Zieleniec – białe szaleństwo na Dolnym Śląsku

Jeżeli mówimy o Zieleńcu, to przede wszystkim myślimy o nartach. Najpopularniejszym sposobem na spędzanie ferii i zimowisk jest tutaj jazda na nartach.

Przede wszystkim trzeba znaleźć sobie odpowiedni nocleg. Warto tutaj posługiwać się bazami noclegowymi lub hasłem "noclegi Zieleniec meteor" wpisanym w wyszukiwarkę internetową. Wówczas wyskakują wszystkie najbardziej interesujące informacje. W okresie zimowym za nocleg trzeba zapłacić około 30 złotych za dobę. Natomiast jeżeli chce się zarezerwować nocleg wraz z wyżywieniem, trzeba się liczyć z kosztem minimum 50 złotych. Często do wyboru jest cały pakiet lub tylko obiadokolacje. Wykupienie sobie pobytu wraz z wyżywieniem jest bardzo dogodne, ponieważ nie trzeba się o nic martwić.

Jeżeli mówimy o zimowym szaleństwie w Zieleńcu to z całą pewnością nie ma nic lepszego. Przede wszystkim w Zieleńcu jest bardzo dużo tras zjazdowych. Trasy te są o różnym poziomie trudności – od bardzo łatwych do bardzo trudnych. Bardzo popularne są nartostrady, jednak z nich korzystają już doświadczone osoby, które jazdę na nartach mają dobrze opanowaną. Również jeżeli mówimy o samym stoku, to trzeba zwrócić uwagę, że jest tutaj specjalne miejsce dla dzieci, gdzie nasze pociechy na pewno będą otoczone opieką i będą bezpieczne. Bardzo ważne jest to, że stoki w Zieleńcu są niezwykle zadbane. Jest specjalna ekipa, która jest odpowiedzialna za odśnieżanie tras narciarskich, jak i za ubijanie śniegu – tak, aby jazda sprawiała mnóstwo przyjemności. Dodatkowo trasy narciarskie są bardzo dobrze oświetlone, co sprawia, że bez problemu można się pokusić o nocny zjazd, który może trwać aż do godziny 22. Warto zauważyć, że organizatorzy naprawdę robią wszystko, aby klienci byli zadowoleni i jak najlepiej spędzili czas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>